גנים עשויים גנים: נפלא שיטה שפר את שלך נכסים ערךכאשר אתה חושב ב האחוזות הגדולות שלך מה קודם, בשום פנים ואופן דמיינו אותם ללא א מאוד בזהירות-מטופחת גינה בחצר אחורית בתוך שלהם כניסה נכס. המראה והתחושה מתוך בית נמצא בדרך כלל נשפט לפי הסטנדרט והמתיקות של הגנים שלה. אבל עם כל תפוסים קיום אנחנו הישאר כיום, לרוב אין הזמן לדאוג שלהם היקר חצר עצמי. תן לנו להסביר לך כמה פשוט זה יכול להיות להשיג את הרצון גן בלי צורך ל לעשות כל עבודה בעצמך!

בדיוק מה זה מיועד חצר ?

נועד גינה בחצר הוא בעצם א מיוחד סוג חצר אחורית זה נוצר עם מובחר עיצוב במוחך. זה עשוי מורכב מ הכל מפורמט פשוט|קל|פשוט} ועד הרבה יותר מתוחכם מבנה שכולל מיוחד גורמים ו יכולות. פותח גנים במקרים רבים מעוצבו כדי להגדיל את שווי של בית, כפי שהם עשויים הוספה לרסן קסם ויופי לכל נכס.

חלק מה היתרונות הרבים של נוצר גן אחורי

יש לך נוצר חצר יכול הגבר את בית מחיר בבמספר דרכים. הנה כמה מתוך היתרונות:

אחד. מעוצב גינה בחצר יכול להוסיף להדחיק למשוך הבית שלנו, מה שהופך אותו נוסף חזותית כובש להזדמנות קונים.

2. פותח גינה בחצר יכול להציע שליו ופרטי אזור כדי שתוכל להנות, רחוק ההמולה של היומיום.

שלוש. מעוצב חצר אחורית יכול להיות די נמוך-שירות בחירה, משחרר הזמן והמאמצים שלך כדי להנות מ פונקציות.

ארבע. נוצר חצר אחורית אולי למשוך חיות הבר, לספק לך רומן הזדמנות התבונן טבע למעלה סתום.

סוגים שונים של מבנה דברים זה יכול להיות שלב } גן בחצר

בין הטובים גישות להגדיל שלך נכסים מחיר הוא להשקיע ב-a יפה גן אחורי. אבל בדיוק מה עוזר לעשות גינה מושך? הנה כמה סגנון תכונות אשר ירצה שקול את הגן שלך מקודרת עד נהדרת:

1. צֶבַע
מציג נקודות צבע במהלך שלך a|הוא למעשה a|יכול להיות a|הוא לעתים קרובות a|הוא בדרך כלל} דרך בטוחה to make it לבלוט. לא משנה אם אתה בחר מסנוור פרחים או אולי יותר גוונים מושתקים, הוספת צבע כלשהו באמת יהפוך את הגינה פופ.

שתיים. מרקם
עוד דרך מצוינת הוספה עניין אל גן אחורי הוא על ידי להתעסק עם מרקם. לשלב סוגים שונים של עלווה, אבן ועץ ליצור בעל מרקם ויחיד מסוגו מראה.

3. אורות
תאורה יכול באמת לשנות את הגינה האחורית שלך מיום ללילה . שילוב כמה בחוץ אורות מחרוזת או פוטו וולטאי אורות להפיק חום ומזמין אזור.

4. מי שתייה היבט
מים מאפיין הוא דרך מצוינת לכלול כמה חזותי קסם ופנאי לשלך גן חצר. לקחת בחשבון משלב קצת מזרקה או בריכה עבור תוספת גע של luxury.

מתי להתחיל שלך עיצוב וסגנון גישה

אם אתה מתכוון להציע הנכס שלך, אתה צריך לעשות כמעט הכל ניתן להשגה להעלות את המחיר שלו. שיטה אחת לעשות זה בהחלט להעלות השערות בכמה גינון אטרקטיבי. גינון הוא לרוב דרך נהדרת לגרום לבית שלך להבחין ב מנוחה ולמשוך את תשומת הלב של סביר לקוחות.

במקרה שאתה שוקל משתמש בשירותיו של מומחה מעצב נוף, יש כמה דברים שתרצה קח בחשבון. ראשון, תצטרך התחל התהליך מוקדם. כמה שמהיר אתה מתחיל, יותר זמן תצטרך לבצע התאמות והתאמות. כדאי גם לזכור את הזמן ייתכן שתהיה מוכר ב. מאת דרך דוגמה, אם אתה לספק במהלך האביב, תרצה לשתול זרים שצריך לפרוח קרוב ל בנקודה ההיא.

נוסף נושא לשקול הוא טווח המחירים שלך. עיצוב נוף הוא בדרך כלל יקר, אז אתה צריך לוודא שאתה שיהיה לך מספיק דולרים הנחו בצד בשביל זה. אולי גם תרצה להסתכל על ביצוע כמה מה תעשה את העבודה בעצמך כדי לחסוך במזומן. בכל מקרה, קנייה כמה מהמם הוא דרך מצוינת הגדל את נכסים ערך.

איך ליצור משלך עשוי חצר

אם אתה מחפש לדרכים להכליל שווי להנכס שלך, רק אחד אפשרות הוא ליצור מיועד גן אחורי. זה עשוי להיות תוספת נראית טוב ושימושית על שלך מגורים, וזה יכול גם support להעלות את הworth שלו. הנה כמה הצעות על איך לבנות פרטי משלך פותח חצר אחורית:

1. התחל על ידי תזמון את המבנה שלך . הגיעו להחלטה איזה סוג של צמחים ותכונות אתה רוצה לערב , ושרטטו מערכת קשוחה.

2. בחר את מתאים אזור. וודא שאתה שיהיה לך יותר ממספיק מקום לשלך גן אחורי, ושזה הולך קבל את הנכון מספר אור שמש.

3. הכן את העולם. לפני שתתחיל נטיעה, תצטרך לארגן התחתית על ידי להסיר כל עשבים שוטים או דשא, ועיבוד האדמה.

4. שתלו את הגינה. לאחר שהגעת רכשת כל דבר במקום, זה הזמן להתחיל לשתול! תרצה מים לעתים קרובות ותדאגי הצמחים שלך כך הם נשארים בריאים ולשגשג .

5. שלב סיום נגיעות. למעשה להפוך את הגינה האחורית שלך להבחין, לקחת בחשבון כולל כמה נגיעות נותרות כמו מאלץ', סלעים או דקורטיביים דברים.

באמצעות אלה רעיונות בראש שלך, אתה יכול בהחלט למדו עוד ליצור נוצר חצר הצוואה לכלול בשווה פאר ותועלת להבית שלך.

מסקנה

אם אתה מחפש עבור שיטה הוסף תועלת לשלך שלך} בית, לשקול תכנון חצר. עם מעט קביעים ועוד כמה גריז מרפקים, אתה יכול להפיק מדהים בחוץ אזור שיהיה הקנאה שלכם השכנים שלכם. לא רק זה יהפוך את בית שלך הרבה יותר מועיל, עם זאת |כנראה} לתת לך מדהימה להיכר להשתחרר ולהנות בחוץ. אז מה בדיוק אתם מצפים קדימה? להתחיל בעצמך גינה בחצר כרגע!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *